054-7310054
אנחנו עובדים בכל רחבי הארץ

מדיניות פרטיות ותנאי השימוש

מבוא.

 • חברת עתיד מוניציפלי בע"מ ח.פ. 516481736 (להלן: "עתיד מוניציפלי", "אנו", או: "החברה"), מציעה למשתמש, שימוש בתוכנה לניווט ולקבלת שירותים בקשר עם בתי קברות (להלן: ה"תוכנה") ובשירות (כהגדרתו בסעיף 4 לתנאי השימוש https://www.bezikaron.co.il /terms-of-use , להלן: ה"שירות" או "השירותים") באמצעות אתר האינטרנט www.bezikaron.co.il ו/או במדיה סלולרית ו/או בכל אמצעי אחר (להלן ביחד: ה"אפליקציה"). החברה מוקירה את פרטיות המשתמשים באפליקציה ובשירותים המוצעים באמצעותה.
 • מדיניות פרטיות זו מפרטת, בין היתר, איזה מידע אנחנו אוספים, מדוע אנו אוספים אותו, ומה השימושים שנעשים בו.
 • מדיניות הפרטיות מהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש באפליקציה ובעצם עשיית השימוש בשירותים הנך מביע הסכמתך למדיניות הפרטיות ולתנאי השימוש.
 • במדיניות פרטיות זו:
  1. הביטויים "מידע שלך" ו/או "מידע אישי" משמעם כל מידע שאתה מספק לנו ואשר מזהה אותך אישית כגון שמך, כתובת דואר-אלקטרוני או פרטי החיוב שלך, חיפושים שאתה מבצע באמצעות האפליקציה, המיקום שלך ומידע על מסלול תנועתך, או נתונים אחרים אשר יכולים להיות מקושרים בצורה סבירה לפרטים אלה על ידי עתיד מונוציפלי;
  2. לשון יחיד משמע גם לשון רבים, ולהיפך; לשון זכר משמע גם לשון נקבה ולהיפך, הכל לפי העניין.

חשבון משתמש וגישה לשירותים.

 • לידיעתך, בעת התקנת היישום במכשיר הנייד שלך עתיד מוניציפלי עשויה לייצר חשבון אשר ישויך למכשיר נייד זה (להלן: "החשבון שלך"). עתיד מוניציפלי תאסוף ותשתמש במידע שלך, כולל מטה-נתונים (כפי שמתואר בהמשך), בהתאם למדיניות פרטיות זו. שימוש זה עשוי לכלול קישור של המידע שלך עם חשבונך. קישור זה יתקיים בין אם אתה בוחר ליצור שם משתמש וסיסמה באפליקציה, לצורך רכישת שירותים בתשלום (כפי שמוסבר בהמשך), ובין אם לאו.
 • בעת השימוש בשירות מבלי להגדיר שם משתמש וסיסמה עתיד מוניציפלי עדיין תקשר את כל המידע שלך עם החשבון שלך ומזהה ייחודי יוקצה על ידי עתיד מוניציפלי לחשבון שלך בהתאם למדיניות פרטיות זו. קישור זה יסייע לנו לבצע פעולות כגון מציאת המסלול הטוב ביותר עבורך. שים לב שבכדי לרכוש שירותים בתשלום יהיה עליך להגדיר שם משתמש וסיסמה כדי לזהות את עצמך.
 • בעת השימוש בשירות לאחר הגדרת שם משתמש וסיסמה עתיד מוניציפלי תקשר את כל המידע שלך לחשבון שלך, לרבות שם המשתמש והסיסמה, וכל מידע שיתקבל מכל המכשירים דרכם תבחר להיכנס לאפליקציה באמצעות שם המשתמש והסיסמה. מובהר בזאת כי פרטי ההתחברות שלך מצויים באחריותך. אתה אחראי באופן מלא לכל שימוש או שימוש לרעה בחשבונך ובפרטים האישיים שלך כתוצאה מהעברת הפרטים שלך לאדם אחר. עליך לשמור את פרטי ההתחברות שלך בסודיות מוחלטת ולהימנע מלגלות אותם לאחרים. עליך לוודא כי אתה משנה את הסיסמה שלך לעתים קרובות ולפחות פעם אחת בכל שישה חודשים.

המידע הנאסף.

 • כל מידע שתמסור במסגרת השימוש בשירותים תלוי ברצונך ובהסכמתך. למען הסר ספק, אינך מחויב לפי חוק למסור מידע כאמור.
 • במסגרת השימוש שלך בשירותים, האפליקציה אוספת מידע שאתה יוצר ו/או מספק, כגון:
  1. הפרטים שאתה נדרש לספק בעת התקנת האפליקציה ו/או הגדרת שם משתמש וסיסמה;
  2. המידע אותו בחרת לשתף עם עתיד מוניציפלי, לרבות: שם המשתמש שבחרת להגדיר (ככל והגדרת שם משתמש), מספר הטלפון שלך, כתובת הדואר האלקטרוני שלך, ושאר הפרטים המזהים המשויכים לחשבון שלך, הגדרת "מועדפים", שאילתות חיפוש, פרטי תשלום עבור רכישת שירותים בתשלום באמצעות החשבון שלך, כל מידע נוסף שתבחר לספק לנו.
  3. תקשורת עם החברה, לרבות שליחת בקשה, יצירת קשר, פניות בנושאים שונים, הזמנת שירותים בתשלום ועוד.
 • בנוסף, במסגרת השימוש שלך בשירותים, האפליקציה אוספת מידע נוסף אשר נוצר בעת השימוש שלך בשירותים, אשר כולל, בין היתר:
  1. מידע מפורט על מיקומך, זמני הנסיעה שלך והמסלול שלך. מיקום ומידע על מסלול תנועתך נאסף, למשל, בצורת אותות GPS (בשילוב עם חותמת זמן) ומידע נוסף אשר נשלח על ידי המכשיר הנייד שלך שבו מותקנת ומופעלת האפליקציה. מיקום זה ומידע על המסלול, נשמרים כהיסטורית המסלולים של כל הנסיעות שעשית בעת השימוש באפליקציה. סוגי נתוני המיקום שאנו אוספים תלויים בחלקם בהגדרות המכשיר והגדרות החשבון שלך.
  2. חיפושים שביצעת באפליקציה;
  3. צפיות ושימוש בשירותים בתשלום;
  4. צפיות ואינטראקציות עם תכנים באפליקציה.
 • מטה-נתונים שאנו אוספים בנוגע לשימוש בשירותים, לדפדפן באמצעותו נעשה שימוש באפליקציה ולמכשיר באמצעותו נעשה שימוש בשירותים, כגון:
  1. עתיד מוניציפלי עשויה לאסוף ולתעד את תדירות השימוש ביישום ואת משך זמן השימוש, שם וסוג המכשיר, המזהים הייחודיים, סוג וגרסת מערכת ההפעלה, צריכת סוללה, מידע שנצפה בשירותים שלנו, מודעות שמוצגות בפניך או שאתה צופה בהן או מקליק עליהן, כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) ושם המתחם(Domain) שאתה משתמש בו על מנת לגשת לשירותים, המיקום הגיאוגרפי של המכשיר בו אתה משתמש כדי להתחבר ולהשתמש בשירותים;
  2. ייתכן ש עתיד מוניציפלי תאסוף אף מידע על יישומים המותקנים במכשיר שלך ש עתיד מוניציפלי יכולה להתחבר אליהם, כגון שירותי אפליקציות תקשורת דוגמת וואטסאפ ודואר-אלקטרוני;
  3. אנו גם אוספים מידע על האינטראקציה של המכשירים שלך עם השירותים שלנו, כולל, דוחות קריסה, פעילות מערכת, ואת התאריך, השעה וכתובת ה-URL של בקשתך;
  4. אנו עשויים לקבל מידע וניתוחים אגרגטיביים שאינם מאפשרים זיהוי אישי משירותי מדידה של צדדים שלישיים, אשר עוזרים לנו להבין את האינטראקציה בין המשתמשים שלנו לבין השירותים שלנו, לדוגמה: שירותי Google Analytics;
  5. אנו משתמשים בטכנולוגיות שונות כדי לאסוף ולאחסן מידע, כולל קבצי Cookie ומזהה פרסום (Advertising ID), מטמונים של נתוני יישומים, מסדי נתונים ויומני שרתים.
 • כאשר אתה מבקר באתר של צד שלישי מתוך האפליקציה כל איסוף מידע עליך בעת ביקור באתר של צד שלישי כאמור כפוף למדיניות הפרטיות של הצד השלישי ולא למדיניות פרטיות זו. אם ברצונך לעיין במדיניות הפרטיות של צדדים שלישיים כאמור עליך לבקר בשירות שלהם, או ליצור עימם קשר ישיר.

המטרות לשמן נאסף המידע.

 • אספקת השירותים שלנו– אנחנו משתמשים במידע שלך כדי לספק את השירותים שלנו, לדוגמא: שימוש במיקומך ובמידע אודות מסלולך ו/או בהיסטוריית שאילתות החיפוש כדי לספק שירותי ניווט, מסלולים נבחרים לבחירתך, וכן בכדי להציע לך שירותים רלוונטיים בתשלום.
 • תחזוקה ושיפור של השירותים שלנו- אנו משתמשים במידע שלך, בין היתר, כדי לוודא שהשירותים שלנו פועלים כראוי, לדוגמא: מעקב אחר הפסקות שירות או כדי לפתור בעיות שדיווחת עליהן. כמו כן אנו משתמשים במידע שלך כדי לשפר את השירותים או לפתח תכונות או שירותים חדשים. לדוגמא, עתיד מוניציפלי עשויה להשתמש בפרטי המסלול שלך כדי לשפר את רמת הדיוק של נתוני המפות והניווט.
 • אספקת שירותים בהתאמה אישית, לרבות שירותים בתשלום - אנו עשויים להשתמש במידע שנאסף כדי להתאים אישית את השירותים שלנו עבורך. לדוגמא, ייתכן ש עתיד מוניציפלי תשתמש בהיסטוריית החיפושים שלך ו/או בנתוני "מועדפים" (אם תבחר לספק מידע כזה) ו/או בנתוני מסלולים היסטוריים בכדי להציע מסלולים בהתאם לאופן שבו בחרת לנסוע בעבר. בהתאם לפעילות העבר שלך בשירותים, אנו עשויים גם להציע לך שירותים ותזכורות הקשורים ליעדים אותם חיפשת ו/או אליהם ניווטת באמצעות האפליקציה. כמו כן, אנו עשויים להשתמש במידע כדי לספק לך תמיכה ו/או טיפול בבקשות ובתלונות.
 • מדידת ביצועים - אנו משתמשים בנתונים לביצוע ניתוחים ומדידה כדי להבין באיזה אופן נעשה שימוש בשירותים שלנו. ניתוח שכזה מאפשר לנו פעילויות כגון שיפור השירות. אנו גם משתמשים בנתונים לגבי שימוש בשירותים בתשלום כדי לעקוב אחר אופן אספקתם על ידי ספקי השירות השונים, והעברת דוחות אגרגטיביים לספקי השירות.
 • שמירה על קשר – אנו משתמשים במידע שלך, בין היתר, כדי להעביר לך עדכונים בנוגע לשירותים. בנוסף אנו עשויים גם להשתמש במידע שלך כדי לנהל סקרים ושאלונים, ואם תיצור איתנו קשר, אנו רשאים לשמור תיעוד של בקשתך כדי לסייע בפתרון בעיות שבהן אתה עלול להיתקל. כמו כן, בכפוף לדרישות לפי דין, אנו עשויים גם להשתמש בכתובת האימייל שסיפקת כדי לשלוח לך הודעות בדיוור ישיר. אתה יכול לבחור שלא לקבל חומרים כאלה בכל עת על ידי לחיצה על הקישור "ביטול ההרשמה" בהודעות הדואר-האלקטרוני שאנו עשויים לשלוח אליך. בכל מקרה, עתיד מוניציפלי לא תשתף את פרטי הקשר שלך עם מפרסם כלשהוא, אלא אם נתת לכך את הסכמתך לכך או שהדבר מחויב על פי דין.
 • הגנה על עתיד מוניציפלי, על המשתמשים בשירותים ובשל סיבות משפטיות – איסוף המידע שלך, משמש בין היתר בכדי: לאכוף את תנאי השימוש או את מדיניות הפרטיות; ליצור עמך קשר כאשר אנו סבורים שיש צורך בכך; לציית לכל חוק רלוונטי ולסייע לרשויות האכיפה על פי כל דין רלוונטי, כאשר שיתוף פעולה של עתיד מוניציפלי עם רשויות אכיפת החוק מחויב על פי חוק או עומד באמות המידה והנהלים החוקיים החלים; איתור ניצול לרעה ופעילות בלתי חוקית; איתור ומניעה של תרמית, נטילה שלא כדין, הפרות, גניבת זהות ופעילויות לא חוקיות אחרות ושימוש לרעה בשירותים; טיפול בכשלים ותקלות; נקיטת פעולות בכל מקרה של מחלוקת ו/או הליכים משפטיים מכל סוג בינך לבין החברה ו/או ספקי השירותים ו/או צדדים שלישיים בקשר או בנוגע לשירותים; לצורך מטרות אשר מפורטות במסגרת מדיניות פרטיות זו ותנאי השימוש; כדי לשפר את הבטיחות והאמינות של השירותים שלנו, לרבות לשם גילוי, מניעה והיענות לסיכוני אבטחה, בעיות טכניות העלולות לפגוע בחברה, במשתמשים שלנו או בציבור; על מנת ליצור מידע אנונימי ו/או אגרגטיבי (כאשר מידע זה אינו מאפשר לזהות משתמש מסוים).

העברת המידע שלך לצדדים שלישיים.

 • עתיד מוניציפלי לא תשתף אחרים במידע שלך ללא הסכמתך, מלבד למטרות הבאות וככל שהדבר יהיה נחוץ על פי שיקול דעתה:
  1. לצורך העברת מידע אותו בחרת לשתף עם אחרים באמצעות רשתות ו/או אמצעי תקשורת כגון שליחת תוצאות חיפוש באמצעות דואר אלקטרוני ו/או הודעת טקסט ו/או הודעת וואטסאפ וכיו"ב;
  2. עתיד מוניציפלי עשויה לספק לפורום מנהלי חברות הקדישא הגדולות בישראל מידע אודות נפטר אשר תמסור לנו במסגרת פניות שלך בנושאים הקשורים בפרטי הנפטר, כגון: בירור על מקום קבורתו של נפטר שאינו מופיע באפליקציה, פניות בנושא תיקון פרטי נפטר וכיו"ב.
  3. עתיד מוניציפלי עשויה לשתף מידע שלך עם גורמים אשר מספקים ו/או יספקו לחברה שירותי תחזוקה ופיתוח של האפליקציה;
  4. לצורך איסוף, אחסון, החזקה וניהול של המידע שלך על שרתי ספק חיצוני ו/או באמצעות שירותי ענן או שירותי אירוח או באמצעות צד שלישי או צד הקשור או מסונף ל עתיד מוניציפלי, באופן סביר למטרות עסקיות, אשר עשויים להיות ממוקמים מחוץ לישראל;
  5. עתיד מוניציפלי עשויה לשתף מידע שלך עם ספקי שירותי מדידה נבחרים עימם היא עובדת ו/או תעבוד לצורך ביצוע ניתוחים ומדידה של השימוש בשירותים, וכן עם שותפים מהימנים וספקים נוספים בהם תיעזר עתיד מוניציפלי לשם מתן השירותים. שיתוף מידע כאמור יעשה בהתאם למדיניות זו;
  6. עתיד מוניציפלי עשויה לשתף מידע שלך עם ספקי השירותים באמצעותם מספקת עתיד מוניציפלי את השירותים בתשלום, וכן עם גורמים המאפשרים ביצוע תשלומים על ידך לחברה, הן לשם אספקת השירות אותו בחרת להזמין והן לצורך יצירת מעקב אחר אספקת השירותים, לרבות באמצעות יצירת דוחות אגרגטיביים הכוללים גם מידע שלך.
  7. אם עתיד מוניציפלי מאמינה באופן סביר שאתה הפרת את תנאי השימוש, או חוקרת הפרה אפשרית של תנאי השימוש, או סבורה כי עשית שימוש לרעה בזכויות שלך להשתמש בשירותים, או עשית מעשה, או חדלת לעשות מעשה ש עתיד מוניציפלי מאמינה באופן סביר ובתום לב כי הוא מפר כל דין, כללים או תקנות רלוונטיים. במקרים אלה, עתיד מוניציפלי רשאית לשתף את המידע שלך עם רשויות אכיפת החוק ועם רשויות מוסמכות אחרות ועם כל צד שלישי כפי שיידרש על מנת לטפל בכל תוצאה של מעשה עוולה שעשית;
  8. אם עתיד מוניציפלי תידרש, או תאמין באופן סביר ובתום לב כי היא נדרשת על פי דין, לשתף במידע שלך או לגלות אותו;
  9. בכל מקרה של מחלוקת, או הליכים משפטיים מכל סוג בינך לבין עתיד מוניציפלי, או בינך לבין כל צד שלישי בקשר לשירותים או ביחס אליהם;
  10. בכל מקרה שבו עתיד מוניציפלי סבורה כי שיתוף המידע נחוץ כדי להגן מפני פגיעה בזכויות, ברכוש או בביטחון של עתיד מוניציפלי, המשתמשים שלנו או הציבור כפי שנדרש או מותר על פי חוק, לרבות כדי למנוע נזק פיזי או נזק לרכוש;
  11. לזהות, למנוע או לטפל בכל צורה אחרת בנושאי מרמה, בסוגיות אבטחה או בעיות טכניות;
  12. אם עתיד מוניציפלי תארגן את הפעלת השירותים במסגרת אחרת, או באמצעות מבנה משפטי או גוף אחרים, או אם קורידו תירכש על-ידי גוף אחר, או תמוזג לגוף אחר, או אם עתיד מוניציפלי תכנס להליך פשיטת רגל, ובלבד שגופים אלה יסכימו שהוראותיה של מדיניות פרטיות זו יחייבו אותם, לאחר שיובאו בחשבון השינויים המתאימים;

עוגיות (Cookies).

 • עתיד מוניציפלי עשויה להשתמש בעוגיות (cookies) ובטכנולוגיות דומות במסגרת השירותים. [עוגיות הן חבילות מידע אשר נשלחות על-ידי השרתים של האפליקציה אל דפדפן האינטרנט שלך, ואז נשלחות בחזרה על-ידי הדפדפן בכל פעם שהדפדפן ניגש לשרתים של האפליקציה.
 • השימוש שלנו בעוגיות עשוי להיעשות למטרות שונות, כגון: בכדי לחסוך לך את הצורך להזין מחדש את שם המשתמש והסיסמה שלך בכל פעם שאתה מתחבר לשירותים, על מנת להקל על השימוש באפליקציה על מנת לאסוף מידע סטטיסטי , לאמת את המידע , על מנת להתאים את האפליקציה להעדפות האישיות שלך וכן לצורך אבטחת מידע.
 • יש עוגיות שפוקעות כאשר ההתחברות מסתיימת ואתה יוצא מהדפדפן שלך. עוגיות אחרות נשמרות על המכשיר שלך. אם אתה מעוניין לחסום את העוגיות של האפליקציה, ככל שהדבר אפשרי במכשיר באמצעותו אתה עושה שימוש, אזי עליך להשתמש בכפתור העזרה בדפדפן שלך ולפעול על פי ההנחיות שם. עליך לזכור, עם זאת, שאם תנטרל את העוגיות הדבר עלול לסבך ואף למנוע את השימוש שלך באפליקציה או באזורים ובמאפיינים מסוימים שלה.

פרסום באתר.

 • ייתכן ש עתיד מוניציפלי תקיים בעצמה ו/או תאפשר לאחרים לנהל מסעות פרסום באפליקציה.
 • המידע והפרסומות שאתה עשוי לראות בעת הגישה לשירותים עשויים להיות מוצגים לך על בסיס הפעילות הנוכחית שלך באפליקציה, כגון: המיקום הנוכחי שלך, יעד הנסיעה או מידע קונטקסטואלי המבוסס על הפעילות הנוכחית שלך. לדוגמה: אם אתה בדרכך לבית העלמין, ייתכן שתראה מודעה המאפשרת רכישה של נרות זיכרון או זרי פרחים באזור בו אתה נמצא.
 • בהתאם להגדרותיך, ייתכן שתראה גם מודעות המותאמות לך אישית על סמך:
  1. מידע שקיבלנו ממך (לדוגמה: "מועדפים" שנשמרו בחשבונך);
  2. פעילות עבר והיסטוריית שאילתות חיפוש שלך (לדוגמה: מסלולים המופיעים ברשימת המסלולים שלך);
  3. מידע מנותני השירותים שלנו.
 • השירותים שלנו כוללים אפשרות להעברת מסרונים, אשר מאפשרת לך לשלוח ולקבל הודעות, לרבות מסרים שיווקיים מאיתנו. אתה נותן בזאת את הסכמתך לכך שאנו נוכל להשתמש במערכת המסרונים על מנת ליידע אותך על מוצרים ושירותים אשר עשויים לעניין אותך.
 • מובהר כי איננו אחראים לתוכן של הפרסומות האמורות ולמוצרים שיסופקו או לשירותים שיינתנו באמצעותן על-ידי צדדים שלישיים ואתה מסכים באופן בלתי חוזר וללא כל תנאי לא לראות בנו אחראים או כמי שנושאים באחריות, בכל דרך, לכל אובדן, נזק, עלות או הוצאה אשר עלולים להיגרם לך, או שתישא בהם כתוצאה מהחומרים הפרסומיים או בקשר אליהם.

אבטחת מידע.

 • עתיד מוניציפלי מייחסת חשיבות להגנה על המידע האישי של המשתמשים באפליקציה ומפעילה אמצעים שמטרתם להגן ולשמור על המידע האישי שנאסף מפני פגיעה, אובדן או גישה בלתי מורשית. עם זאת, באופן טבעי, מערכות החברה אינן חסינות לחלוטין ולא ניתן להבטיח באופן מוחלט שמידע אישי לא ייחשף, ייגנב או יאבד. בעצם השימוש באפליקציה הנך מצהיר כי אתה מודע ומסכים לסיכונים אלה.

שינויים במדיניות הפרטיות.

 • עתיד מוניציפלי רשאית לשנות מעת לעת את תנאי מדיניות פרטיות זו, במקרה של שינוי כאמור עתיד מוניציפלי תציג את המדיניות המעודכנת באפליקציה. אנו ממליצים להתעדכן במדיניות הפרטיות מעת לעת.
 • שינויים במדיניות הפרטיות יכנסו לתוקף 7 ימים לאחר פרסום ראשוני שלהם באפליקציה, אולם אם עתיד מוניציפלי תתקן את מדיניות הפרטיות על מנת להתאים אותה לדרישות של הדין החל, התיקון יכנס לתוקף מיד עם פרסומו הראשון באפליקציה, או על פי הנדרש.
 • אתה מסכים בזאת שכל שינוי שיעשה במדיניות הפרטיות יחייב אותך, ובעצם השימוש באפליקציה לאחר עדכון מדיניות הפרטיות, אתה מביע את הסכמתך למדיניות המעודכנת.

פרטים ליצירת קשר.

 • אם יש לך שאלות בנוגע למדיניות פרטיות זו, או אם אתה סבור כי פרטיותך נפגעה במהלך השימוש בשירותים או בגינם, או אם ברצונך לשלוח לחברה כל בקשה, תגובה, שאלה או תלונה, אנא פנה לחברה באמצעות כתובת הדוא"לinfo@bezikaron.co.il

תאריך עדכון מדיניות הפרטיות

 • עודכן לאחרונה ביום ראשון לחודש אוגוסט 2022

מדיניות פרטיות ותנאי השימוש

הסכם מחייב.

 • שימוש אלה (להלן: ה"תנאים"), מגדירים את זכויותיך וחובותיך בעת השימוש בתוכנה לניווט ולקבלת שירותים בקשר עם בתי קברות הנכללים בשירות של עתיד מוניציפלי (להלן: ה"תוכנה") ובשירות (כהגדרתו בסעיף 4 לתנאים, להלן: ה"שירות") באינטרנט, במדיה סלולרית או בכל אמצעי אחר (להלן ביחד: ה"אפליקציה").
 • תנאים אלה מהווים הסכם מחייב במלואו בינך (להלן: "אתה" או "המשתמש") לבין חברת עתיד מוניציפלי בע"מ ח.פ. 516481736 (להלן ולעיל: " עתיד מוניציפלי " או "אנו"), שהינה בעלת כל הזכויות בתוכנה ובשירות.
 • בתנאים אלה לשון יחיד משמע גם לשון רבים, ולהיפך; לשון זכר משמע גם לשון נקבה ולהיפך, הכל לפי העניין.
 • מובהר כי התנאים חלים על הגישה לאפליקציה והשימוש בה ועל השימוש בשירות, לרבות כל מידע, טקסט, תמונה, גרפיקה, תוכן או כל חומר אחר המופיע או נכלל בתוכנה ובאפליקציה ו/או הנובע מהן ו/או המקושר להן.

קבלת תנאי השימוש.

 • בעצם עשיית השימוש באפליקציה הנך מביע הסכמתך לתנאים אלה ולמדיניות הפרטיות של עתיד מוניציפלי https://gravez.me/about/privacy-policy (להלן: "מדיניות הפרטיות") אשר מהווה חלק בלתי נפרד מתנאים אלה. כאם אינך מסכים לתנאים הללו, או לחלק כלשהו מהם, עליך להימנע משימוש באפליקציה.
 • תנאי שימוש אלה יהיו בתוקף החל ממועד הגישה ו/או תחילת השימוש שלך באפליקציה ויחולו על כל שימוש באפליקציה ו/או גישה אליה.
 • אינך רשאי להשתמש באפליקציה אם אתה אדם שנאסר עליו, או שהוא מנוע, מבחינה משפטית לגשת או להשתמש באפליקציה או לקבל את השירות או איזה חלק ממנו לפי חוקי המדינה שבה אתה מתגורר או שממנה אתה נכנס לאפליקציה ו/או משתמש בה.

גישה לשירות.

 • באחריותך הבלעדית לוודא כי המכשיר באמצעותו אתה מעוניין לגשת לאפליקציה ולהשתמש בה עומד בכל התנאים הטכניים הדרושים לצורך זה. אנו לא נספק לך ציוד או תוכנה נוספת כלשהי על מנת לגשת לאפליקציה ו/או להשתמש בה ואנו לא מספקים כל הבטחה או ערובה לכך שהאפליקציה תעבוד ללא הפרעה או מניעה על כל סוגי המכשירים ו/או הפלטפורמות.
 • חיבור לאינטרנט שנדרש לשם השימוש באפליקציה, וכל העלויות הנלוות (דוגמת עלויות מידע סלולרי) הנגרמות כתוצאה משימושך באפליקציה, הינם באחריותך הבלעדית ועל חשבונך. כל התשלומים הנגבים על ידי צדדים שלישיים הקשורים לגישה לאפליקציה כאמור הינם באחריותך ועל חשבונך, וכפופים להסכמי ההתקשרות שלך עם הספקים הרלוונטיים. עתיד מוניציפלי אינה מספקת כל סיוע בביצוע תשלומים אלה ואינה אחראית לעלויות כלשהן שייגרמו לך בקשר עם תשלומים כאמור.

מהות השירות.

 • השירות מאפשר למשתמש לאתר את מקום קבורתם של נפטרים בבתי העלמין המשתתפים בשירות ולנווט לחלקת הקבר בתוך שטח בית העלמין (להלן ולעיל: "השירות").
 • בנוסף לאמור בסעיף 4.1 לעיל, השירות מאפשר ו/או יאפשר למשתמש, בחלק או בכל בתי העלמין הנכללים באפליקציה, לרכוש באמצעות האפליקציה שירותים רלוונטיים מספקי שירות חיצוניים המציעים שירותים כאמור – כגון: שירותי ניקוי ותחזוקת מצבות, אספקה של זרי אבל ו/או נרות נשמה, הסעות לבית העלמין וכיו"ב (להלן: "שירותים בתשלום").
  1. עתיד מוניציפלי מאפשרת למשתמש לרכוש מספקי שירות חיצוניים שונים (להלן: "ספקי השירות"), את השירותים בתשלום.
  2. הבחירה אילו ספקי שירות יוכלו להציע שירותים בתשלום באמצעות האפליקציה הינה של עתיד מוניציפלי ושלה בלבד ולמשתמש לא יהיו טענות או דרישות כלשהן לגבי זמינותם או אי-זמינותם של שירותים בתשלום מסויימים או ספקי שירות מסוימים באפליקציה.
  3. הזמנת השירותים בתשלום נעשית בכפוף לזמינותם של ספקי השירות ובאחריותם. עתיד מוניציפלי אינה מבטיחה כי יהיה ניתן לבצע הזמנת שירות מסוים מתוך השירותים בתשלום המוצעים על-ידי ספקי השירות ואינה אחראית לעצם אספקת השירותים בתשלום על-ידם, דיותם, איכותם או התאמתם לצורכי המשמש ו/או לפרטים שבהזמנת המשתמש.
  4. גביית התשלום מהמשתמש עבור השירותים בתשלום תיעשה על-ידי עתיד מוניציפלי, על-פי התעריפים המופיעים באפליקציה, והתמורה המגיעה לספקי השירות תועבר אליהם על-ידי עתיד מוניציפלי. ביטול הזמנה בשל אי יכולת של ספק שירותים לבצע אותה, ילווה בהחזר כספי מלא למשתמש.

רישיון שימוש.

 • עתיד מוניציפלי מעניקה לך בזאת רישיון חינם, אישי, לא בלעדי, מוגבל בזמן, בלתי ניתן להעברה, בלא זכות לתת רישיונות משנה ובר-ביטול, להשתמש בשירות (לרבות בתוכנה) למטרות לא מסחריות, בכפוף לתנאים אלה.

השימוש באפליקציה.

 • השימוש באפליקציה הוא לצרכים פרטיים ואישיים בלבד. אין להשתמש באפליקציה לצרכים מסחריים. בכלל זה (ומבלי לגרוע מכלליות האמור), אין: (i) להציע לצדדים שלישיים שירות משלך שעושה שימוש באפליקציה; (ii) למכור שנית את השירות ו/או את הגישה לאפליקציה; (iii) להציע להשכיר או להחכיר את השירות ו/או כל שימוש באפליקציה; או (iv) להעמיד את השירות ו/או את האפליקציה לרשות הציבור או לשלבו בשירות משלך, והכל - ללא הסכמה מראש ובכתב של עתיד מוניציפלי.
 • אין להעתיק, להדפיס, לשמור או לעשות כל שימוש אחר במידע מהאפליקציה או מבסיס הנתונים של השירות. סעיף זה אינו מגביל את השימוש בבסיס הנתונים על ידי התוכנה כפי שיועד ואת השימוש בשירות לצרכים פרטיים ואישיים.
 • בזמן השימוש בשירות או באפליקציה, חל איסור לעסוק בגירוד מידע, בכריית מידע, באיסוף תמונות מסך, באגרגציה של מידע ובמפתוח מידע. אתה מסכים לא לעשות שימוש ברובוטים, בתוכנות סריקה, בתוכנות איסוף נתונים או בכל אמצעי אוטומטי אחר כדי לגשת לבסיס הנתונים של האפליקציה או השירות לכל מטרה ללא אישור מפורש, בראש ובכתב, מטעם עתיד מוניציפלי.
 • עליך לנהוג תמיד בערנות מלאה לתנאי הדרך תוך ציות לחוקי התנועה – הן כהולך רגל והן כנהג. חל איסור מוחלט לעשות שימוש בשירות, למעט לצרכי ניווט, תוך כדי נהיגה. יש להשתמש באפליקציה אך ורק למטרות שלשמן נועדה. אין להשתמש בתוכנה למטרות בלתי חוקיות או באופן שמהווה הפרה של הוראות כל דין.
 • אין להשתמש באפליקציה בכל דרך שאינה מותרת בהתאם לתנאים אלו באופן מפורש.

שימושים אסורים והגבלות על השימוש.

 • ישנן התנהגויות מסוימות אשר אסורות לחלוטין במסגרת השימוש בשירות.. אי-מילוי על-ידיך אחר ההוראות המפורטות בסעיף 7.2 להלן עלול, לפי שיקול דעתה הבלעדי של עתיד מוניציפלי לגרום להפסקת הגישה שלך לשירות, ועלול אף לחשוף אותך לאחריות אזרחית ו/או פלילית.
 • אינך רשאי, בין אם בעצמך ובין אם על ידי מי מטעמך:
  1. להעתיק, לשנות, להתאים, לתרגם, לעשות פעולות של הנדסה הפוכה, לבצע פעולות של הידור הפוך, לפרק, להציג בפומבי או להפיץ, בכל דרך, את כל או חלק מהתוכנה ו/או מהתכנים הכלולים בשירות ו/או באפליקציה;
  2. לעשות שימוש כלשהו בתכנים הקיימים באפליקציה בכל אתר אינטרנט אחר או בכל סביבת רשתות מחשבים אחרת לכל מטרה;
  3. ליצור סביבת דפדפן או תיחום סביב התוכן (למשל – מסגור תוכן (frame) או קישור (linking) מתוך הטקסט);
  4. לפגוע או להפר את הזכות לפרטיות או כל זכות אחרת של כל צד שלישי, לרבות זכות יוצרים או כל זכות חוקית אחרת של אחרים, או לקצור או לאסוף מידע מזהה אודות מבקרים או משתמשים בשירות ו/או באפליקציה ללא קבלת הסכמתם המפורשת, לרבות על-ידי שימוש ב"רובוט", "עכביש" (spider), יישום לעריכת חיפושים באפליקציה או לאחזור מידע מהאפליקציה או באמצעות כל התקן ידני או אוטומטי או תהליך המאפשר לאחזר, ליצור מפתח (אינדקס) או לכרות נתונים;
  5. להשמיץ, להתעלל, להטריד, לעקוב, להטריד, לאיים, או להפר בכל דרך אחרת את הזכויות החוקיות של אחרים, לרבות זכויות יוצרים של אחרים, וזכויות קניין רוחני אחרות, הזכות לפרטיות או שמו הטוב של אדם;
  6. להעביר או ליצור בכל דרך אחרת, בקשר לשירות ו/או לאפליקציה, כל וירוס מחשב, "תולעת", "סוס טרויאני", "פצצת זמן" (time boom), באג רשת (web bug), רוגלה, או כל קוד, קובץ או תוכנית אחרים אשר עלולים או נועדו להסב נזק או להשתלט על הפעילות של כל חומרה, תוכנה או ציוד תקשורת, או כל קוד או רכיב או קובץ מחשב אחר שהינם, או עשויים להיות, מזיקים, משבשים או פולשניים;
  7. להפריע או לשבש את פעילותו של השירות ו/או האפליקציה, או השרתים או הרשתות אשר מארחים את השירות ו/או האפליקציה או מאפשרים את זמינותם, או לא לציית לכל דרישה, נוהל, מדיניות או הוראה כלשהי של שרתים או רשתות מסוג זה;
  8. למכור, לתת רישיון, או לנצל למטרות מסחריות כלשהן כל שימוש או גישה לתכנים ו/או לשירות ו/או לאפליקציה;
  9. לתחם (frame) או ליצור שיקוף (mirror) של כל חלק של השירות ו/או האפליקציה ללא הרשאה מפורשת מראש ובכתב של עתיד מוניציפלי;
  10. ליצור מאגר מידע על ידי הורדה ואחסון שיטתיים של כל או חלק מהתכנים אשר קיימים בשירות ו/או באפליקציה;
  11. להעביר כל מידע אשר הופק מהשירות ו/או מהאפליקציה ללא קבלת הרשאה מראש ובכתב מ עתיד מוניציפלי;
  12. להעביר או להמחות לצד שלישי כלשהו, באופן זמני או קבוע, את הסיסמא לחשבון המשתמש שלך;
  13. להשתמש בשירות ו/או באפליקציה לכל מטרה בלתי חוקית, בלתי מוסרית או בלתי מורשית;
  14. לעשות שימוש באפליקציה, בשירות ו/או בתכנים למטרות מסחריות או שאינן פרטיות ללא קבלת הרשאה מפורשת מראש ובכתב מ עתיד מוניציפלי;
  15. להפר או לפגוע באיזה מתנאים אלו.
 • עתיד מוניציפלי שומרת לעצמה את הזכות ליצור ו/או לעדכן, בכל עת וללא צורך בהודעה מוקדמת, מגבלות על השימוש באפליקציה, שלך או של משתמשים באופן כללי, לפי שיקול דעתה הבלעדי.

הפסקת שימוש.

 • אתה רשאי להפסיק את השימוש שלך באפליקציה ו/או בשירות בכל עת ומכל סיבה ואינך מחויב להודיע על כך ל עתיד מוניציפלי. עם זאת, אם פתחת חשבון משתמש ותהיה מעוניין ש עתיד מוניציפלי תמחק את חשבון המשתמש האמור ואת המידע האישי שלך שבחשבון זה, אנא השתמש בפונקציה "מחק חשבון" שבאפליקציה (בהגדרות הפרטיות או בהגדרות החשבון שלך). עם קבלת בקשה כזו, עתיד מוניציפלי תעשה מאמצים סבירים כדי למחוק מידע זה, אולם לתשומת לבך כי ייתכן שמידע אישי שלך לא ימחק באופן מיידי ממערכות הגיבוי שלנו. למידע נוסף אנא קרא את מדיניות הפרטיות שלנו. https://bezikaron.co.il/privacy-policy
 • עתיד מוניציפלי שומרת לעצמה את הזכות להפסיק, לצמיתות או באופן זמני, לספק את השירות, כולו או חלקו, ביחס לכלל או לחלק מהמשתמשים, וכן לחסום את גישתך לאפליקציה ולהפסיק את שימושך בו בכל עת ומכל סיבה ש עתיד מוניציפלי תמצא לנכון, והכל בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של עתיד מוניציפלי.
 • ככל שתבקש להפסיק שימוש באיזה מהשירותים בתשלום הפסקת שימוש כאמור עשויה להיות כפופה לתנאי שימוש ולהסכמים עם ספקי השירות הרלוונטיים.

פרטיות.

 • הפרטיות שלך חשובה לנו. בעת השימוש בשירות, מידע אישי עשוי להימסר על ידך או להיאסף על ידי עתיד מוניציפלי, כפי שמפורט במדיניות הפרטיות שלנו https://bezikaron.co.il/privacy-policy. מדיניות הפרטיות מסבירה את הנהלים שלנו בכל הנוגע לשימוש במידע האישי שלך. בעצם קבלת תנאים אלה, הנך מאשר ומסכים כי עתיד מוניציפלי תאסוף, תאחסן ותשתמש במידע האישי שלך בכפוף לאמור בסעיף זה, במדיניות הפרטיות ובהתאם לכל דין.

תכני האפליקציה.

 • במקרה בו הנך מרגיש כי תוכן המופיע באפליקציה (ובכלל זה פרטי נפטר ו/או תמונה) פוגע ברגשותיך, אנא פנה אלינו בהקדם לכתובת הדואר האלקטרונית הבאה info@bezikaron.co.il, ואנו נעשה את מרב המאמצים כדי לטפל בפנייתך בהקדם האפשרי.

זכויות קניין רוחני.

 • כל זכויות הקניין הרוחני בתוכנה הינן של עתיד מוניציפלי.
 • האפליקציה מוגנת, בין השאר, על ידי חוק זכות יוצרים, התשס"ח-2007, ועל ידי כל הוראות זכויות יוצרים אחרות הקבועות בכל דין, בישראל ובחו"ל.
 • השם " עתיד מוניציפלי ", הלוגו של עתיד מוניציפלי וסימנים מסחריים ו/או סמלי שירות אחרים הינם רכושה של עתיד מוניציפלי, ואין לך כל זכות לעשות שימוש בסימני המסחר או בסמלים אלו לכל מטרה שהיא שאינה מצוינת באופן מפורש בתנאים אלו ללא קבלת אישורה המוקדם בכתב של עתיד מוניציפלי. סימני מסחר, לוגואים ושמות מסחריים של ספקי השירות עשויים להיות כפופים לזכויות קניין רוחני של ספקי השירות.
 • העיצוב, המראה, המפות (לרבות אופן תצוגת המפות והשימוש בהן) והשירות הינם יצירות המוגנות לפי דיני זכויות היוצרים החלים על יצירות אלה, וכל זכויות הקניין הרוחני בהן שמורות ל עתיד מוניציפלי. רישיון השימוש בתוכנה שניתן לך בהתאם לתנאים אלו אינו חל על, או כולל בחובו רישיון לעשות שימוש במפות המוצגות באמצעות התוכנה או על כל סימן, חיווי, לוגו או ציון כלשהם אשר מוטמעים במפות המוצגות באמצעות התוכנה. אין להעתיק או להדפיס יותר מעותק אחד של כל פריט מידע או חומר אחר כלשהו המופיע באפליקציה.
 • עתיד מוניציפלי רשאית להגן על התוכנה ועל השירות באמצעים טכנולוגיים המיועדים למנוע שימוש בלתי מורשה בהם. אתה מתחייב בזאת שלא לנסות לעקוף את האמצעים האמורים לעיל. מבלי לפגוע בזכויותיה של עתיד מוניציפלי על פי תנאים אלו או לפי הוראת כל דין חל, הנך מודע לכך כי כל ניסיון להפר הוראה זו, או כל הפרה בפועל, תביא לסיום כל זכויותיך לפי התנאים הללו. במידה ותעקוף אמצעים שננקטו על ידי עתיד מוניציפלי לשם הגנה על התוכנה ו/או השירות משימוש בלתי מורשה, עליך להפסיק לאלתר כל שימוש בתוכנה ובשירות, ואתה מתחייב לעשות כך.
 • ככל שהנך סבור כי האפליקציה או איזה חלק ממנה – ובכלל זה תכנים הקשורים בשירותים בתשלום המסופקים על-ידי ספקי השירות, מפר זכויות קניין רוחני שלך, עליך לפנות ל עתיד מוניציפלי בהקדם, ליידע אותה על כך ולספק פרטים שיאפשרו ל עתיד מוניציפלי לבחון את טענתך. מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, מובהר כי עתיד מוניציפלי אינה אחראית לתכנים ולסימני המסחר בהם עושים ספקי השירות שימוש בקשר עם השירותים בתשלום.

שימוש חוקי.

 • אינך רשאי לעשות שימוש באפליקציה ו/או בשירותים, אלא על פי חוקי מדינת ישראל וחוקי המדינה בה אתה נמצא בעת השימוש.
 • על ידי כניסה לאפליקציה הנך מתחייב ומצהיר כי: (i) אינך נמצא בכל מדינה אשר הינה "ארץ אויב" (כהגדרתה בחוק הישראלי); ו/או (ii) אינך נמצא במדינה המוחרמת על ידי ממשלת ארה"ב, או אשר נמצאת ברשימת "מדינות תומכות טרור" שקבעה ממשלת ארה"ב; ו/או (iii) אינך רשום ברשימת ארגוני הטרור ופעילי הטרור בישראל, ואינך רשום באף רשימה של גורמים "מוגבלים" או "מנועים" שקבעה ממשלת ארה"ב; (iv) אין בשימושך באפליקציה כדי להוות הפרה של חובה חוקית כלשהי החלה עליך ובכלל זה (ומבלי לגרוע מכלליות האמור) מכוח חוק הגנת הפרטיות, תשמ"א-1981, חוק איסור הלבנת הון, תש"ס-2000, חוק איסור לשון הרע, תשכ"ה-1965 או כל חוק או תקנה אחרים החלים על שימושך באפליקציה.

הגבלת חבות ואחריות.

 • עתיד מוניציפלי מספקת את האפליקציה והתכנים הכלולים והמוצגים בה "כמות שהם" (“AS IS”) ו"בכפוף לזמינות" (“AS AVAILABLE”). לא ניתן להתאים אותם אישית על מנת למלא את הצרכים של כל אחד מהמשתמשים. אנו מסירים כל אחריות או מחויבות, בין אם מפורשת ובין אם משתמעת, בקשר לשירות, לרבות, ללא הגבלה, כל אחריות לסחירות, ולהתאמה למטרה מסוימת, מאפיינים, איכות, אי-הפרה, קניין, תאימות, תפקוד, אבטחה או דיוק.
 • בנוסף, ומבלי לגרוע מהאמור לעיל, עתיד מוניציפלי לא תישא בכל אחריות בנגע לדיוקן של המפות, התוכן או מסלולי הניווט המיוצגים או מוצגים בשירות או דרך השירות.
 • הנך מסכים ומכיר בכך שאתה נושא באחריות המלאה והבלעדית לשימוש באפליקציה ובהסתמכות עליה. ל עתיד מוניציפלי אין ולא תהיה כל אחריות בגין גישתך לאפליקציה ו/או שימושך בה למעט כאמור במפורש בתנאים אלה ועל-פי כל דין.
 • המידע שמסופק כחלק מהשירות אינו מיועד להחליף את המידע שמוצג על גבי תוואי הדרך. באם המידע שמוצג על גבי תוואי הדרך (לרבות רמזורים, שלטי תנועה, הכוונה משטרתית, חסימות של כבישים ו/או שבילים, אינדיקציה באשר לנגישותו של מסלול מוצע וכיו"ב) מספק הוראות השונות מהשירות ו/או באם תנאי הדרך שונים מאלה המוצגים בשירות, אין להסתמך על השירות. כן אין בשימוש בשירות כדי לפטור אותך מהחובה לנהוג בזהירות במהלך שהייתך בשטח בית העלמין ובהגעה אליו ומחובתך לוודא כי המסלול המוצע לך באמצעות השירות אכן מתאים לך, ואין ולא תהיה ל עתיד מוניציפלי כל אחריות כלפיך בקשר עם כל מפגע ו/או מכשול בשטח בית העלמין ו/או כל נזק שייגרם כתוצאה מאי-דיוקים במידע המוצג באפליקציה.
 • עתיד מוניציפלי עושה כל מאמץ כדי לספק לך שירות מספק באיכות גבוהה. אולם, איננו ערבים לכך שהשירות יפעל באופן רציף או ללא טעויות, או שהוא יהיה זמין באופן תמידי או נקי לחלוטין מרכיבים פוגעניים, או שהוא בטוח, מוגן מפני חדירה בלתי מורשית למחשבי עתיד מוניציפלי, חסין מפגיעות, נקי מתקלות, מבאגים או מכשלים, ובכלל זה, אך לא רק, כשלי חומרה, כשלי תוכנה וכשלי תקשורת בתוכנה, שמקורם ב עתיד מוניציפלי או בספקים שלה. על-אף ש עתיד מוניציפלי עושה מאמץ לשמור על דיוקו ועדכניותו של המידע המוצג באפליקציה, אין באפשרותנו להבטיח שהמידע המוצג באפליקציה מדויק ועדכני ואנו לא מציגים כל מצג או נותנים כל הבטחה בקשר עם מידע כאמור.
 • עתיד מוניציפלי, ובכלל זה נושאי התפקידים שבה, המנהלים שלה, בעלי המניות שלה, העובדים שלה, קבלני המשנה שלה והסוכנים שלה, לא תהיה אחראית עבור כל נזק ישיר, עקיף, מקרי או תוצאתי, או עבור כל נזק אחר, ואובדן (ובכלל זה אובדן רווח ואובדן מידע), עלויות, הוצאות ותשלומים, לא בנזיקין ולא באופן חוזי או בכל צורה אחרת של אחריות, הנובעת משימוש בשירות או קשורה בו או בחוסר יכולת להשתמש בשירות או מכל כשל, שגיאה או התמוטטות בתפקוד של השירות, או מכל תקלה או שגיאה שנעשתה על ידי הצוות שלנו או כל אדם הפועל מטעמנו, או מהסתמכותך על התוכן של השירות, ובכלל זה, אך לא רק, תוכן שמקורו בצדדים שלישיים, או מכל תקשורת עם השירות, או עם משתמשים אחרים בשירות או דרכו, או מכל שלילה או ביטול של חשבון המשתמש שלך, או מכל פעולה של שמירת התוכן שלך בשירות, מחיקתו חשיפתו וכל שימוש אחר בו או אובדן שלו. בכל מקרה, הפתרון היחיד שלך יוגבל לתיקון טעויות או כשלים כאמור לעיל, וזאת בהתאם לנסיבות הרלוונטיות.
 • עתיד מוניציפלי מאפשרת לך להזמין את השירותים בתשלום מאת ספקי השירות השונים, בהתאם לפרטים המפורטים בהזמנתך. מובהר בזאת כי עתיד מוניציפלי אינה מחזיקה במלאי כלשהו של השירותים בתשלום המוצעים באפליקציה, לפיכך כל הזמנה של שירותים בתשלום מותנית במלאי ובזמינות של ספקי השירות הרלוונטיים. מובהר בזאת כי בכל מקרה עתיד מוניציפלי לא תהיה אחראית לנכונות או לדיוק המידע שיתקבל מספקי השירות, לשיבושים ו/או תקלות באספקת השירותים בתשלום בפועל (שכן אלה אינם בשליטת עתיד מוניציפלי), אם תחולנה אצל ספקי השירות, אלא אם ידעה או היה עליה לדעת מראש על אותה תקלה או שיבוש בפועל או ככל שאירעה תקלה בשל מעשה או מחדל מכוונים של עתיד מוניציפלי. בכל מקרה של תקלה ו/או אי התאמה עליך לפנות בהקדם ל עתיד מוניציפלי, אשר תהא רשאית, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, לטפל בעצמה בפנייה או להפנות אותך ישירות לספקי השירות הרלוונטיים. על ידי שימוש בשירות אתה מאשר ומסכים כי עתיד מוניציפלי אינה אחראית לבחינת או להערכת התוכן, החוקיות, האמינות, העמידה בזכויות יוצרים, הנאותות, האיכות ו/או כל היבט אחר של השירותים בתשלום. אתה מבין ומסכים לכך שההפניה מהאפליקציה לרכישות של השירותים בתשלום אינה מהווה המלצה או עידוד לרכוש אותם ואין ולא תהיה לנו כל אחריות ו/או חבות בקשר לכל נזק ישיר או עקיף, הקשור ו/או הנובע מהפנייה כאמור ו/או ממוצרים ו/או שירותים כאמור, ואתה מוותר בזאת על כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כנגד עתיד מוניציפלי בנוגע לשירותים בתשלום.

הפרה ושיפוי.

 • בלי לפגוע בהוראת כל דין חל, אתה מסכים ומתחייב לפצות ולשפות את עתיד מוניציפלי ואת עובדיה, נושאי המשרה שלה, מנהליה וסוכניה, כמו גם את כל הצדדים השלישיים המציעים שירותים בתשלום באמצעות השירות, מכל תביעה, נזק, הוצאה, הפסד או אחריות שנובעים מהפרתך את התנאים הללו. לאור העובדה כי השירות ניתן לך בחינם, שיפוי זה מיועד לכסות את כל ההוצאות, התשלומים, ההפסדים, אובדן הרווחים או כל פגיעה אחרת, ישירה או עקיפה, ממונית או בלתי-ממונית, שייגרמו ל עתיד מוניציפלי, לעובדיה, לנושאי המשרה שלה, למנהליה או לסוכניה, כתוצאה מהפרתך את התנאים הללו, ובכלל זה, אך לא רק, הוצאות משפטיות ושכר טרחת עורכי דין.

שינויים בשירות ובתוכנה.

 • עתיד מוניציפלי רשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי, להתאים, לעבד או לשנות את התוכנה, מאפייני השירות, עיצוב וממשק המשתמש, ההיקף והזמינות של התכנים בשירות וכל היבט אחר הקשור לשירות לרבות תמיכה בסוגים שונים של מכשירים ו/או תוכנות ומערכות הפעלה, וכן לשנות את דרישות המערכת לצורך השימוש בשירות, והכל בין אם באופן חלקי או מלא ומבלי שתהיה מחויבת ליתן לך הודעה מוקדמת אודות כך. לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כנגד עתיד מוניציפלי בשל ביצוע שינויים כאלה או בשל תקלות אשר עלולות להיות נלוות להן.
 • מעת לעת עשויה עתיד מוניציפלי (לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא כל התחייבות מצדה) להציע גרסאות חדשות ועדכניות של התוכנה, בין אם באמצעות עדכון אוטומטי ובין אם בכפוף לביצוע פעולה כלשהי על-ידך. בשימושך באפליקציה הנך מסכים לאפשר ל עתיד מוניציפלי לבצע עדכונים ושינויים בתוכנה, במבנה שלה או באופן פעולתה ולא תהיה לך כל טענה או דרישה כלפי עתיד מוניציפלי בקשר עם שינויים ועדכונים כאמור. ככל שהתקנת גרסאות חדשות של התוכנה תלויה בביצוע פעולות על-ידך, וככל שלא תבוצענה הפעולות הנדרשות על-ידך, אין ולא תהיה לך כל טענה או דרישה כלפי עתיד מוניציפלי ביחס לעדכניות התוכנה בגרסה בה הנך עושה שימוש.

שינויים בתנאים אלה.

 • עתיד מוניציפלי רשאית לשנות תנאים אלה מעת לעת. אם יבוצעו בתנאים אלו שינויים מהותיים, תפורסם על-כך הודעה בגרסה התוכנה העדכנית, כמו גם בעמוד הבית של האפליקציה. המשך השימוש שלך בשירות לאחר השינוי בתנאים מעיד על הסכמתך לתנאים המעודכנים. אם אתה אינך מסכים עם התנאים המעודכנים או חלק כלשהו מהם, עליך לחדול מלעשות שימוש נוסף בתוכנה.

וויתורים.

 • וויתור של עתיד מוניציפלי על זכות כלשהי על פי תנאים אלה לא יהיה תקף אלא אם כן בכתב וחתום על ידי נציג מורשה של עתיד מוניציפלי.

דין וסמכות שיפוט.

 • הדין החל על תנאים אלה, תוכנה והשירות הוא הדין הישראלי בלבד, מבלי לתת תוקף לכללי ברירת הדין הבינלאומי הקבועים בו. סמכות השיפוט הבלעדית בכל כל מחלוקת שתתגלה בין הצדדים הנובעים מתנאים אלה, התוכנה ו/או השירות, הקשורים אליהם או המתייחסים אליהם, תהיה נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז תל-אביב בישראל.

התיישנות.

 • אם תרצה לתבוע את עתיד מוניציפלי בגין כל עילת תביעה אשר נובעת מהתוכנה או מהשירות או הקשורה אליהם, עליך לעשות זאת בתוך שנה אחת (1) מיום שנודעה לך עילת התביעה. אי-הגשת תביעה בתוך פרק הזמן האמור תביא תחסום את זכות התביעה שלך וכמוה כוויתור סופי ומוחלט מצידך על זכות זו.

המחאת זכויות.

 • אינך רשאי להמחות או להעביר את זכויותיך בשירות, בלא קבלת הסכמה מראש ובכתב של עתיד מוניציפלי.
 • עתיד מוניציפלי רשאית להמחות את זכויותיה בשירות לצד שלישי לפי שיקול דעתה המוחלט והבלעדי, בכפוף לכך שהצד השלישי יקבל על עצמו את התחייבויותיה של עתיד מוניציפלי כלפיך על פי תנאים אלה.

תנאים ממצים.

 • תנאים אלה, יחד עם מדיניות הפרטיות, מהווים את ההסכם השלם והממצה בינך לבין עתיד מוניציפלי בקשר לשירות.
 • בכל מקרה של סתירה בין תנאים אלה לבין תמצית התנאים אשר מוצגת למשתמש במהלך התקנת התוכנה, יגברו הוראות תנאים אלה.

העדר יחסים משפטיים.

 • תנאים אלה ו/או השימוש בשירות, אינם מכוננים ולא יכוננו כל מערכת יחסים, שותפות מיזם משותף, יחסי עובד-מעביד, סוכנות, או זיכיון בין הצדדים למסמך זה. שימושך בשירות נועד להנאתך ולתועלתך ואינה מקנה לך כל זכות לקבלת תמורה כלשהי.

צור קשר.